הצהרת נגישות

Danel FC Digital

הצהרת נגישות

מתוך תפיסת עולם הרואה באנשים עם מוגבלות שווי זכויות לכל דבר ועניין, החברה משקיעה מאמצים ומשאבים בהנגשת כל מבניה ושירותיה לכלל מבקריה, לרבות אנשים עם מוגבלות.
כלל משרדי החברה מונגשים לאנשים עם מוגבלות, לרבות קיומן של חניות נכים בחניון, קיומה של מערכת עזר לשמיעה בלובי הבניין, שירותי נכים וכניסה למשרדי החברה עם חוויית שירות.
הגעה למשרדי החברה הינה בתיאום מראש בלבד.

פרטי רכז/ת נגישות בחברה:
לכל פניה בנושא נגישות ניתן לפנות לרכז הנגישות בחברה – דורון אבני.
טלפון: 054-4861880
פקס : 03-7675224
מייל: Doron.Avni@ness-tech.co.il

החברה רואה חשיבות רבה בהתאמת האתר לאנשים עם מוגבלויות והשקיעה ומשקיעה משאבים רבים ופועלת לביצוע ההתאמות הנדרשות לשם הנגשת האתר במטרה להקל את השימוש בו ולהפוך את המידע הרב המצוי בו לנגיש ולזמין יותר עבור כולם ועל מנת לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בו בקלות ובנוחות וליהנות מהשירותים ומהתכנים המתפרסמים בו.

אתר זה נמצא בתהליכי הנגשה ואנו עומלים במרץ על מנת להשלים את התאמות הנגישות הנדרשות בהתאם להוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התשנ"ח – 1998)
והתקנות על פיו, בשיתוף פעולה הדוק עם יועצי נגישות וגורמים מקצועיים בתחום זה.

האתר יונגש בהתאם להנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568 "קווים מנחים – לנגישות תכנים באינטרנט" לרמה AA .
תקן ישראלי זה זהה למסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי העוסק בתקינה ברשת .Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0 –

אנו נמשיך במאמצים לשמר ולשפר את רמת הנגישות באתר מתוך ראייה של שוויון זכויות ושוויון הזדמנויות לכל אך נציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים.

נשמח לקבל כל תגובה, רעיון והצעה בנושא באמצעות יצירת קשר בדואר אלקטרוני שכתובתו Info@Ness-Tech.co.il

רוצה לדעת עוד ?

ניתן ליצור עימנו קשר ונשמח לפרט ולהרחיב על יכולות המוצרים והשירותים שלנו.